kasko

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası hayatın kötü sürprizlerine karşı hazırlıklı olmanızı sağlayan sigortalardan biridir. Ferdi kaza sigortanızı Sigortalia ile yaptırabilir, hem kendinizi hem de ailenizi koruyabilirsiniz. Yaptıracağınız bu sigorta, beklenmedik anlarda karşılaşabileceğiniz kaza ve hastalıklara karşı hem kendinizi hem de sevdiklerinizi korumanızı sağlar. Böylelikle yaşamınızdaki olumsuz olaylara karşı hazırlıklı olursunuz. Sigortalia ile bu poliçeyi edinirken ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanabilir, 7/24 ulaşabileceğiniz Müşteri Destek Hattı ile poliçenizi dilediğiniz yerden hazırlayabilirsiniz.
Bilgilerini gir, en uygun teklif için hemen seni arayalım.
 

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi kaza sigortası kendinizi ve ailenizi güvence altına almanızı sağlayan bir sigortadır. Bu sigorta ile birlikte, maluliyet, yaralanma veya vefat etmeniz durumunda aileinize maddi destek sağlama imkanına kavuşursunuz.

Böylelikle yaşamınızda karşılaşabileceğiniz kötü sürprizlere ya da zor zamanlara karşı, maddi problemler ile uğraşmak zorunda kalmadan, hayatınızı oluşturduğunuz standartlara göre devam ettirebilirsiniz.

Sigortalia ile hazırlayacağınız ferdi kaza poliçelerinizde, ek teminatlar ile birlikte tam anlamıyla ihtiyacınıze yönelik sigortanın sahibi de olabilirsiniz. Ailenize ve size göre farklı teminatlardan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Müşteri Destek Hattı numaramızı arayabilir ya da Canlı Destek üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

 

Ferdi Kaza Sigortası Fiyatları

Ferdi kaza sigortası fiyatları poliçenizin kapsamına göre değişmektedir. Sizin ya da aileinizin karşılaşabileceğiniz zor günleri atlatması adına, ek teminatlar belirleyerek poliçenizi genişletebilirsiniz.

Bu zor günleri atlatmak adına hazırlanan poliçenizin bedeli yaşınıza ve meslek durumunuza göre de değişmektedir. Bu nedenle sizin için en uygun ferdi kaza poliçesi için Sigortalia danışmanlarımızla görüşmeli ya da online hizmetlerimizden faydalanarak, poliçe fiyatlarını incelemelisiniz.

 

Ferdi Kaza Sigortası Neleri Kapsar?

Ferdi kaza poliçesi hazırlayacağınız sigorta poliçesine ve ihtiyaçlarınıza göre farklılık gösterebilir. Poliçede yer alan teminat sayısına bağlı olarak sigortanızın kapsamı genişleyebilir.

Hazırlanmasını istediğiniz sigortada kendinizi tam anlamıyla güvence altında hissetmek istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken ilk nokta, teminatları olmalıdır.

Genel olarak doğum sigortası içerisinde bulunan teminatlar;

  • Bu poliçenin ana teminatı, kaza sonucu vefat teminatıdır. Böyle bir durumda poliçe içerisinde belirlenen tutar, ailenize ödenmektedir. Eşiniz ve varsa çocuklarınız, maddi olarak desteklenir.
  • Eğer kaza sonucu maluliyetiniz söz konusu olursa yine ailenize poliçe içerisinde yer alan tutar ödenmektedir.
  • Kaza sonucu tedavi olmanız gerektiğinde ferdi kaza poliçesi ile tüm tedavi masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Ayakta ya da yatarak gerçekleştirilen tüm tedavileriniz, “tedavi masrafları teminatı” ile poliçeniz tarafından ödenmektedir.

Poliçeniz içerisinde tedavi ve hastane yatış masraflarının yer almasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Kaza sonucu hastanede kalma nız durumunda, sigortanız devreye girecektir. Böylelikle zor bir süreç içerisindeyken maddi harcamalarınızı önemsemeniz gerekmez.

Bu maddeler haricinde “istem dışı işsizlik teminatı” ve “yanık teminatı” gibi teminatları da poliçenize ekleyebilirsiniz. Sigortalia Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgi almak, 25’ten fazla şirket tarafından sunulan poliçe paketlerini ve fiyatlarını incelemek için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Ferdi Kaza Sigortası Fiyat Teklifi Al

Ferdi kaza sigortası fiyatları hakkında güncel bilgi edinmek ya da Sigortalia aracılığıyla 25’ten fazla şirket tarafından size sunulan avantajlı paketleri, ayrıcalıklı fiyatları incelemek istiyorsanız 3 adımda fiyat ve paket teklifi alabilirsiniz.

1. Adım

Sigortalia Başvuru formunu doldurun ve başvurunuzu bizlere gönderin.

2. Adım

Sigortalia tarafından 25’ten fazla şirket ile size sunulan hayat sigortasına ait paketleri ve fiyat tekliflerini inceleyin.

3. Adım

Seçtiğiniz paket için kredi ya da banka kartınızla ödemenizi yapın. Kredi kartı kullanımınızda poliçe bedelinizi eşit taksit tutarları ile ödeyebilirsiniz.

 

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları

Her sigorta türünün kendisine özel şartları bulunmaktadır. Sigortalia ferdi kaza genel şartları sizi ve ailenizi garanti altına almayı sağlar. Bu şartlar, hangi hallerde “kaza” yaşanabileceğini göstermektedir.

Bu sisteme 10 yıl boyunca katılır ve 56 yaşını doldurursanız, emeklilik hakkı kazanmış olursunuz. 10 yılı aşan birikimlerinizi ise toplu olarak isteyebilir veya aylık taksitlere böldürerek tıpkı emekli aylığı alır gibi alabilirsiniz.

Ferdi kaza poliçelerinizin genel şartları;

  1. Taşıt, yaya veya herhangi bir şekilde trafik halinde kaza gerçekleşmesi
  2. Nereden yayıldığı bilinmeyen gazı teneffüs etmek
  3. Yanık ya da ani hareket sebebiyle adele ve sinirleri incitmek, burkmak, kopartmak
  4. Yılan ya da haşerat sokması sebebiyle zehirlenmek
  5. Isırılma sebebiyle kuduz olmak

Diğer şartları öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Neden Ferdi Kaza Sigortası Yaptırılmalı?

Ferdi kaza sigortası kapsamları bakımından hem sizleri hem de ailenizi garanti altına alan bir sigorta türüdür. Yaşamınızda karşılaşabileceğiniz kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olmanızı, bu zamanlarda yaşam standartlarınızı devam ettirmenizi sağlar.

Günümüzde en çok tercih edilen ve yararlanılan sigorta türlerinden biri olarak yer alır. Bunun sebebi her zaman kaza durumunun söz konusu olabilmesidir. Karşılaşılan kazaların maddi hasarını ortadan kaldırmak için en uygun poliçedir.

 

Ferdi Kaza Sigortası Ek Teminatları

Ferdi kaza sigortası teminatları içerisine kendi ihtiyaçlarınıza yönelik ek teminatlar
ekleyebilirsiniz. Bunların başında “Özel Sağlık Sigortası” ve “Kasko” yer almaktadır.

Sigorta poliçenizin içerisine dilediğiniz Sigortalia ürününü ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizi ve kendinizi tam anlamıyla güvence altında hissedeceğiniz paketler hakkında bilgi almak isterseniz bizlere 7 gün 24 saat boyunca iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yaşamınızda karşılaşabileceğiniz tüm risklere karşı kendinizi maddi yönden korumak ve sevdiklerinizin yaşamının kalitesini arttırmak istiyorsanız, 13 yılı aşkın bir süredir sektörde yer alan Sigortalia’ya bırakabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Ak Sigorta
Allianz Sigorta
Anadolu Sigorta
Ankara Sigorta
Arex Sigorta
Aveon Global Sigorta
AXA Sigorta
Corpus Sigorta
Demir Sağlık ve Hayat
Dubai Sigorta
Eureko Sigorta
Generali Sigorta
Gri Sigorta
Groupama Sigorta
Gulf Sigorta
HDI Sigorta
Hepiyi Sigorta
Koru Sigorta
Magdeburger Sigorta
Mellce Sigorta
Neova Sigorta
Orient Sigorta
Prive Sigorta
Quick Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Sigorta
Şeker Sigorta
Türkiye Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Unico Sigorta
Zurich Sigorta