Sigortalia Hakkında

Bizim Hakkımızda Merak Edilenler

13+ yıllık ekip tecrübesine sahip olan Sigortalia, ürün ve hizmetlerini dijital boyuta taşımış ve daha sürdürülebilir bir işletme haline gelmiştir. İlerleyen teknolojiyi, sigortacılık ürün ve hizmetleriyle birleştiren şirketimiz, sürdürülebilir işletme olabilme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 13 yıllık iş tecrübesini, profesyonel ve işinde uzman danışmanlarıyla birleştiren Sigortalia, sizlere kaliteli, şeffaf ve güvenilir bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren ağı sayesinde, ürün çeşitliliğini geliştirmekte ve genişletmektedir. Bu hizmet ağı içerisinde 25+ farklı Anlaşmalı Sigorta şirketi ile çözüm sunmaktadır. Sektör içerisindeki gelişmeleri takip eden Sigortalia, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Sigortali Hakkında

Vizyonumuz

Sigortalia, sigortacılık ürün ve hizmetlerini verirken, “aile” kavramını benimsemiştir. Bu nedenle müşteri odaklı çalışma anlayışına sahiptir. 13+ yıllık iş tecrübesiyle öncü şirketler arasında yer almaktadır. Nitekim vizyon olarak sürdürülebilir ve geliştirilebilir sigortacılık faaliyetlerini benimsemektedir. Dijitalleşen dünya düzenine uyum sağlamak, yenilikçi yapısını korumak ve sektördeki yenilikleri müşterileriyle buluşturmak temel amacıdır.

Misyonumuz

Hızlı, güvenilir, pratik, kaliteli, şeffaf , müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Oluşturduğu organizasyon yapısında alanında uzman ve deneyimli ekip ile sektörde uzun süredir yerini almaktadır.

Şirket Kültürümüz

Sigortalia, geleceğe yönelik emin adımlarla ilerlemek isteyen ve kurumsal alt yapısı ile müşteri memnuniyetindeki standartlarını koruyan bir şirkettir. “Yaşam boyu öğrenme” inancına sahip olan şirketimiz, insan yaşamına ve insan yaşamındaki değerlere önem vermektedir. Sigorta sektörünün gelişmesinde aktif bir şekilde rol oynamak isteyen Sigortalia, sektör içerisindeki bilinç seviyesini bir üst noktaya taşımak adına her geçen gün kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Know-how bilincin de, yenilikçi, proaktif, girişimci ve geliştirmeci kurum kültürünü benimsemiştir. Çalışan personellerine de aynı bilinci aşılamaktadır.

Bizim Hakkımızda Merak Edilenler