Kampanyalar/Allianz Sempati Kampanyası

Yol arkadaşını SemtPati'den sahiplen, Sevimli Dostum Sigortası bir yıllığına bizden olsun.

Semtpati ile yapılan  işbirliği ile 2023 yılı boyunca Semtpati uygulaması veya internet sitesini kullanarak sahiplenilen ilk 100 köpek için, sahiplenmeyi yapan kişiye teşekkür etmek amacıyla Sevimli Dostum Mini Paketi hediye edeceğiz.

Kampanya Koşulları

  1. Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  2. Kampanya, Semtpati ile yapılan işbirliği ile Semtpati uygulaması veya internet sitesini kullanarak sahiplenilen ilk 100 köpek* için geçerlidir.
  3. Bir köpek sahiplenildikten 10 iş günü sonrasında Semtpati köpeğin durumunu kontrol ederek poliçe tanzim işlemleri için, sahiplenen kişiye sigorta başvuru formunu gönderir.
  4. Hayvan sahibi başvuru formu ile birlikte köpeğe ait fotoğrafı sevimlidostumbasvuru@allianz.com.tr e-posta adresine iletmekle sorumludur. Gelen evraklar Allianz tarafından işleme alınacak uygunluğu kontrol edildikten sonra Sevimli Dostum Sigortası- Mini Paket poliçesi üretilecektir.
  5. Sahibi tarafından başvuru evrakları gönderilmeyen ve Semtpati tarafından sahiplenildiği teyit edilmeyen köpekler için sigorta poliçesi üretilemez.
  6. Şirket, üniversite, vakıf vb. gibi tüzel kişiler tarafından yapılan sahiplenmeler kampanya kapsamı dışındır. 
  7. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  8. *5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun 14. maddesinin (l) bendi ve bağlı mevzuat kapsamında bakanlıkça sahiplenmesi ve sahiplendirilmesi yasaklanmış olan türler, ve 6 aylıktan küçük, 10 yaşından büyük hayvanlar kampanya kapsamı dışındadır.